Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

LKS START KAMIEŃ

To jest strona LKS Start Kamień , który stara się być najlepszym klubie na świecie i najprawdopodobniej tak będzie. Klub powstał w 1968 roku

Aktualności

Pogrom Regulic

• autor: LKSStartKamien, 2014-10-10 17:32
Start Kamień - SPRiN Regulice 8:1 (5:1)Mecz idealnie rozpoczęli gospodarze, w 1 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska piłkę strzałem głową w siatce umieścił zawodnik Startu. Odpowiedź SPRiN-u była natychmiastowa, już 2 minuty później Dawid Kurzański zagrał bardzo dobre podanie ponad defensorami gospodarzy, a w polu karnym piłkę opanował Paweł Matusik i strzałem z woleja pod poprzeczkę doprowadził do remisu. Po tej bramce na boisku istniała już tylko jedna drużyna. Gospodarze wykorzystywali kolejne niewymuszone błędy zawodników Regulic. Po zamieszaniu w polu karnym Ciombor wybijał piłkę, ale wybił ją wprost pod nogi przeciwnika, ten podał do napastnika, który oddał strzał, Piwowarczyk odbił piłkę nogą, ale wprost pod nogę przeciwnika który wpakował ją do pustej bramki. Po jednej z nielicznych akcji SPRiN-u piłka znalazła się w siatce, ale Sikora oddając strzał był na pozycji spalonej. Swoją obecność zaznaczyli już w pierwszej połowie sędziowie. Piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońcy Kamienia wybili przed pole karne, na strzał z daleka zdecydował się Jakub Ciołek, piłka zmierzającą w światło bramki wyraźnie ręką odbił obrońca gospodarzy, ale sędzia popełnił duży błąd i nie podyktował rzutu karnego. Kolejne akcje gospodarzy przyniosły im kolejne bramki. Po wyrzucie z autu na wysokości pola karnego błąd popełnił Piwowarczyk, który nie wyszedł do lecącej piłki, bezlitośnie wykorzystał to napastnik, który podwyższył wynik meczu. Po prostopadłym podaniu skrzydłowy wyprzedził Ciombora i wyszedł sam na sam i podciął piłkę nad interweniującym bramkarzem strzelając na 4:1. To nie był jednak koniec kanonady ze strony gospodarzy. Pod koniec pierwszej połowy zawodnik gospodarzy przedarł się przez 3 obrońców i w sytuacji sam na sam minął Piwowarczyka, który poślizgnął się ułatwiając przeciwnikowi zadanie.Na drugą połowę nie wyszedł już Marek Turek, na boisku pojawił się Radosław Gołdyn, który stanął na bramce, a na środek pola został przesunięty Piwowarczyk. Druga połowa to dokończenie działa zniszczenia przez gospodarzy. Niedługo po rozpoczęciu gry napastnik znalazł się w sytuacji sam na sam i podwyższył wynik meczu. Mając bardzo korzystny wynik gospodarzy nie forsowali zbytnio tempa. 7 bramka to wynik błędu Gołdyna, który starając się zagrać do trenera Matusika trafił w napastnika i piłka wtoczyła się do bramki. W końcowej fazie meczu pomocnik gospodarzy strzelił precyzyjnie z 16 metrów ustalając wynik meczu na 8:1. Dla Regulic swoje okazje mieli Turek, Kurzański i Piwowarczyk, jednak nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy.